utw_banner_1712-02.jpg

Edukacja w UTW

WYKŁADY PLENARNE

SEMINARIA :

  • Kulturoznawstwo - prowadzący: dr Paweł Gotowiecki
  • Literackie - prowadzący: mgr Matylda Niewójt
  • Historia – prowadzący mgr Karol Wójcik
  • Z zakresu wiedzy psychologicznej mgr Łukasz Kot
  • Z wiedzy teologicznej – ks. dr Łukasz Sadłocha
  • Zagadnienia z dziedziny prawa mgr Halina Bielówka

SEKCJE I ZESPOŁY EDUKACYJNE

  • Sekcja Plastyczna - prowadząca: mgr Zbigniew Sawaryn\
  • Sekcja „Bliżej Sztuki” - prowadzący mgr Zbigniew Sawaryn
  • Sekcja Rękodzieła i Sztuki Użytecznej - prowadząca mgr Emilia Sękiewicz
  • Chór - prowadzący mgr Alicja Sołtys, mgr Waldemar Sołtys
  • Sekcja Teatralna - prowadząca mgr Krystyna Borys
  • Sekcja „ Z przyrodą na ty” - prowadzący mgr Andrzej Bartczak
  • Sekcja Fotografii - prowadzący Romuald Redlich
  • Kabaret - prowadzący mgr Ewa Bałazy
  • Sekcja „Dodać życia do lat” prowadzący mgr Irena Stasińska
  • Zespół muzyczny prowadzący Marek Szczepański
  • Sekcja „Pomocna dłoń” - Irena Grudniewska, Anna Górska

LEKTORATY JĘZYKÓW OBCYCH ( Spotkania odbywają się raz w tygodniu)

  • J. angielski rok pierwszy i drugi - prowadząca: mgr  Aneta Barańska
  • J. angielski dla  średnio zaawansowanych - prowadząca mgr Eliza Wójcik
  • J. niemiecki - prowadząca mgr Ewa Łatkowska
  • J. niemiecki dla początkujących – prowadząca  mgr Ewa Dorecka
  • J. rosyjski - prowadząca mgr Anna Górska
  • J. francuski dla średnio zaawansowanych - prowadząca mgr Katarzyna Mozal –Papciak
  • J. francuski dla zaawansowanych - prowadząca mgr Joanna Gibalsk
  • J. hiszpański - prowadząca mgr Katarzyna Moza – Papciak

WARSZTATY KOMPUTEROWE

  • -Warsztaty komputerowe dla początkujących - prowadzący Romuald Redlich
  • -Warsztaty komputerowe. dla średniozaawansowanych -prowadzący mgr inż. Zenon Dudajek

SEKCJE AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ

  • Zespoły Gimnastyki - prowadzące:, mgr Ewa Wiśniowska,
  • Yoga dr Ewa Pietrzycka- Wilczewska i Żaneta Fiszer
  • TAI-CHI   Barbara Korybut – Daszkiewicz
  • Nordic Walking - prowadząca: Lidia Szczepańska,
  • Zespół tańca ludowego - prowadząca: mgr Ewa Bałazy
  • Zespół tańca towarzyskiego - prowadząca: Anna Stonik
  • Pływalnia 

ZESPÓŁ TURYSTYKI I WYCIECZEK –

  • Sekcja wycieczek i spotkania integracyjne prowadzący Henryka Rycombel
  • Sekcja turystyczna ( rajdy, wycieczki rowerowe)   prowadząca Zofia Babska

 

Joomla Template by Joomla51.com