IMG_8904-crop-crop.jpg

Uwaga: podany rozkład zajęć jest wstępnie uzgadniany z prowadzącymi  i ulega modyfikacjom, prosimy śledzić zmiany

ROZKŁAD ZAJĘĆ

W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

Lp. wyszczególnienie prowadzący terminy i miejsce zajęć
seminaria
1. KULTUROZNASTWO Barbara Kowalska-Bakalarz drugi piątek miesiąca
 godz.1400 Aula WSBiP
2. LITERACKIE Matylda Niewójt

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz.1000 WSBiP

3 HISTORYCZNE Karol Wójcik trzeci piątek miesiąca
godz.1530 WSBiP bl. B sala
4. Z wiedzy teologicznej Ks. Dr Łukasz Sadłocha pierwszy piątek miesiąca
godz.1500 WSBiP bl. B sala
5. Zagadnienia z dziedziny prawa Halina Bielówna

czwartek  5 grudnia

godz.1400 WSBiP bl. B

sekcje i zespoły edukacyjne
6. Panel dyskusyjny – HISTORIA BEZ TAJEMNIC Władysław Gibaski

ostatni piątek miesiąca

godz.1400 WSBiP bl. B sala 8

30. Sekcja „Bliżej sztuki” Zbigniew Sawaryn

środa

godz. 1500 Browar Kultury

7. Sekcja „Z przyrodą na ty” Andrzej Bartczak

środa

godz.1230 WSBiP bl. B aula

8. Sekcja „Dodać życia do lat” Irena Stasińska

środa

godz.1100 WSBiP bl.B sala 16

9. Sekcja fotografii Andrzej Łada Browar Kultury Oddzielny plan
10. Z zakresu wiedzy psychologicznej Łukasz Kot

rozpoczęcie 21 października

Godz. 1600 WSBiP Oddzielny plan

warsztaty komputerowe
11. Warsztaty komputerowe dla średnio zaawansowanych Zenon Dudajek

czwartek

godz.900 WSBiP bl. B sala 5

12. Warsztaty komputerowe dla początkujących Romuald Redlich

wtorek

godz.  1030 WSBiP bl. B sala 5

13. Warsztaty komputerowe dla zaawansowanych Ewa Batkiewicz

od listopada

godz. WSBiP bl. B sala 5

Lektoraty po 21 pazdziernika
14. Język angielski Wiolletta Szwarc-Rupala

czwartek

godz.1055 III LO Broniewski sala 32

15. Język angielski dla początkujących Justyna Chojnacka

od listopada

godz. 1400 Szkoła nr 4 sala 23

16. Język angielski dla średnio zaawansowanych Eliza Wójcik

czwartek

godz.1150 II LO Chreptowicz sala 03

17. Język niemiecki Ewa Łatkowska

środa

godz.1055 II LO Chreptowicz sala 04

18. Język niemiecki dla początkujących Monika Ziemba

środa

godz.1150 III LO Broniewski sala 35

19. Język francuski dla początkujących    
20. Język francuski dla zaawansowanych Joanna Gibalska

Oddzielny plan

godz. WSBiP

21. Język rosyjski dla zaawansowanych Anna Górska

wtorek raz w miesiącu

godz. 1000 WSBiP bl. B sala 16

22. Język hiszpański Katarzyna Mozal-Papciak

piątek

godz. 1000 WSBiP bl. B sala 13

23. Język włoski Kalina Łabuz-Bębas

środa

godz.1330 WSBiP bl. B sala 13

zajęcia artystyczne
24. Chór Alicja Major-Salwierz

wtorek

godz. 1000 WSBiP bl. B

25. Taniec ludowy Ewa Bałazy

wtorek

po chórze

26. KABARET Ewa Bałazy

środa

po zajęciach Teatru  WSBiP

27. Teatr Żywego Słowa Krystyna Borys

środa

godz. 1000 WSBiP

28. Sekcja plastyczna Zbigniew Sawaryn

Poniedziałek, środa, czwartek

godz. 1000 Browar Kultury sala na górze

29. Sekcja rękodzieła Emilia Sękiewicz

środa

godz. 1000 Browar Kultury

31. Zespół tańca towarzyskiego Anna Stonik

wtorek

godz. 1700 WSBiP

32. Zespól muzyczny Marek Szczepański Oddzielny plan
Zajęcia aktywności ruchowej i turystyczne
33. Gimnastyka Ewa Wiśniowska

środa

godz. 1500 PSP nr 7 mała sala gim.

34. YOGA Żaneta Fiszer

Poniedziałek co dwa tygodnie

godz. 1500  II LO Chreptowicz sal. gim

35. YOGA 2 Ewa Pietrzycka-Wilczewska

czwartek

godz. 1030 WSBiP hol

36. NORDIC WALKING Janina Szczepańska, Teresa Żelazna

poniedziałek

godz.930

37. pływalnia „Rawszczyzna” Bilet – 9zł

poniedziałek i piątek

godz.800

38. Zespól organizatorów wycieczek Henryka Rycombel Oddzielny plan
39. Sekcja turystyczna: wycieczki, rajdy, wycieczki rowerowe

Zofia Babska

Zbigniew Kowalski

Oddzielny plan
40. Zespół „Pomocna Dłoń”

Anna Górska,

Irena Grudniewska

Oddzielny plan
       

 

rozkład zajęć do druku PDF Icon  plik do druku

Joomla Template by Joomla51.com