utw_banner_1712-07.jpg

Uwaga: podany rozkład zajęć jest wstępnie uzgadniany z prowadzącymi  i ulega modyfikacjom, prosimy śledzić zmiany

ROZKŁAD ZAJĘĆ

W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021

Lp. wyszczególnienie prowadzący terminy i miejsce zajęć
seminaria
1. KULTUROZNAWSTWO dr Paweł Gotowiecki trzeci piątek miesiąca
godz.1500 Aula II WSBiP
2. LITERACKIE Matylda Niewójt

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz.1000 bl. B sala 12 WSBiP

3. Z wiedzy teologicznej Ks. Dr Łukasz Sadłocha pierwszy piątek miesiąca
godz.1500 WSBiP bl. B sala 12
4. Zagadnienia z dziedziny prawa Halina Bielówna Termin w trakcie ustalania
sekcje i zespoły edukacyjne
5. Panel dyskusyjny – HISTORIA BEZ TAJEMNIC Władysław Gibaski

ostatni piątek miesiąca

godz.1400 WSBiP bl. B sala 12

6. Sekcja „Bliżej sztuki” Zbigniew Sawaryn

środa

godz. 1500 Browar Kultury

7. Sekcja „Z przyrodą na ty” Andrzej Bartczak

środa

godz.1230 WSBiP bl. B sala 12

8. Sekcja „Dodać życia do lat” Irena Stasińska

środa

godz.1100 WSBiP bl.B sala 16

9. Sekcja fotografii   Nabór chętnych -Browar Kultury Oddzielny plan
10. Z zakresu wiedzy psychologicznej Łukasz Kot Termin w trakcie ustalania
warsztaty komputerowe
11. Warsztaty komputerowe dla początkujących Romuald Redlich

wtorek

godz. 1030 WSBiP bl. B sala 5

12. Warsztaty komputerowe dla średnio zaawansowanych Zenon Dudajek

czwartek

godz.900 WSBiP bl. B sala 5

13. Warsztaty komputerowe dla zaawansowanych Ewa Batkiewicz

od listopada

godz. WSBiP bl. B sala 5

Lektoraty 
14. Język francuski dla początkujących Katarzyna Mozal-Papciak Jeśli będą chętni
15. Język rosyjski dla zaawansowanych Anna Górska

wtorek raz w miesiącu od listopada

godz. 1000 WSBiP bl. B sala 16

16. Język hiszpański Katarzyna Mozal-Papciak

Czwartek od listopada

godz. 1000 WSBiP bl. B sala 12

17. Język włoski Kalina Łabuz-Bębas

środa

godz.1330 WSBiP bl. B sala 12

zajęcia artystyczne
18. Chór Alicja Major-Salwierz

wtorek I GRUPA

godz. 1000 WSBiP bl. B

19. Taniec ludowy Ewa Bałazy

wtorek

po chórze

20. KABARET Ewa Bałazy

środa

po zajęciach Teatru WSBiP

21. Teatr Żywego Słowa Krystyna Borys

środa

godz. 1000 WSBiP

22. Warsztaty plastyczne Zbigniew Sawaryn

Poniedziałek, środa, czwartek

godz. 1000 Browar Kultury sala na górze

23. Warsztaty rękodzieła Emilia Sękiewicz

środa

godz. 1000 Browar Kultury

24. Zespól muzyczny Marek Szczepański Oddzielny plan
Zajęcia aktywności ruchowej i turystyczne
25. Tchai chi Barbara Korybut -Daszkiewicz zajęcia od listopada, poniedziałek, godz. 10.00, WSBiP, Blok B, holl górny
26. YOGA 2 Ewa Pietrzycka-Wilczewska

czwartek

godz. 1030 WSBiP hol

27. NORDIC WALKING Janina Szczepańska, Teresa Żelazna

Zajęcia od listopada

28. pływalnia „Rawszczyzna” Bilet – 9zł

poniedziałek i piątek

godz.800

29. Zespól organizatorów wycieczek Henryka Rycombel Oddzielny plan
30. Sekcja turystyczna: wycieczki, rajdy, wycieczki rowerowe

Zofia Babska

Oddzielny plan
31. Zespół „Pomocna Dłoń”

Anna Górska,

Irena Grudniewska

Oddzielny plan
       

UWAGI

1.Gimnastyka ogólnousprawniająca na razie nie może odbywać się ze względu na brak sali. Zarząd czyni starania, aby znaleźć miejsce do ćwiczeń spełniające wszelkie wymogi sanitarne. 

2.Podział chórzystów na 2 grupy jest spowodowany obostrzeniem związanym z pandemią koronawirusa - w zajęciach może uczestniczyć najwyżej 15 osób. Druga grupa będzie miała zajęcia w późniejszym terminie.


 

Joomla Template by Joomla51.com